Oikos

Декоративна штукатурка

Travertino Romano  — це готова до використання штукатурка для зовнішніх і внутрішніх декоративних робіт, на основі витриманою гашеного вапна, подрібненого добірного мармуру і піску. Дозволяє відтворити ефект натурального каменю, підкреслюючи його найтонші візерунки.

Декоративна штукатурка

Marmorino Naturale — це декоративна штукатурка, на вапняній основі, для зовнішніх і внутрішніх робіт, Продукт дозволяє швидко і просто отримати декоративний ефект «під мармур».

 

Декоративна штукатурка

Antico Ferro — декоративне рішення,  яке передає естетичні ефекти під залізо і шкіру. За допомогою технік нанесення досягається будь-який декоративний ефект без втрати протидії миття і стирання, а також паропроникності. 

 

Декоративна штукатурка

Kreos — декоративна штукатурка для внутрішніх робіт на акриловій основі,   яка  завдяки своєму складу дозволяє створювати різні ефекти. Kreos стійкий до стирання, паропроникний, безпечний для людини і навколишнього середовища. 

 

Декоративна штукатурка

Raffaello Decor Stucco — це венеціанська штукатурка на основі гашеного вапна, ідеальна для відтворення стародавнього методу обробки «під мармур». 

Декоративна фасадна  штукатурка

Biocompact — це фактурне покриття з максимальною зернистістю 1, 1,2 і 1,5 мм, тобто в зазначеному порядку Biocompact 10, Biocompact 12 і Biocompact 15. Продукт складається з спеціальних акрилових, силоксанових  смол, які забезпечують відмінну стійкість до атмосферних опадів, кислот, морозам і відлиги, опір впливу УФ променів.  Гранули мармуру і піску добірної зернистості  надають престижний естетичний вигляд. Biocompact володіє відмінними водовідштовхувальними властивостями, підтримуючи при цьому оптимальну паропроникність і протидіючи утворенню цвілі та моху. Продукт негорючий, безпечний для людини і навколишнього середовища.  Biocompact Elastic те саме тільки містить еластополімер, який робить штукатурку еластичною і  здатною утримувати мікротріщини.