Novacolor

Декоративна штукатурка  

Marmorino KS декоративна штукатурка,  яка імітує кам’яні породи і дозволяє створювати ефект як полірованого так і рельєфного каменя, поєднує “припилену” і гладку поверхню. Для захисту від вологи та механічних пошкоджень, на декоративне покриття  наноситься віск — який надасть поверхні додатковий блиск.  Виготовляється тільки з натуральних матеріалів: легка вапняна суміш, мармурова крихта, кольорова глина. 

Неповторний ефект який зробить інтер’єр  аристократичним і розкішним.

Декоративна штукатурка

 Archi+Concrete –  інноваційне злиття між елегантними, архітектурними  лініями  і міцністю бетону. Ефект матового бетону з наявністю різного роду вибоїн, подряпин. Головні риси Archi+Concrete — мінімалізм і простота, які обов’язково присутні в елегантному, сучасному інтер’єрі. 

 

Разом з авторським дизайном майстра допоможе Вам втілити в життя мрії про життєвий простір, наповнити інтер’єр витонченістю. 

Archi+Concrete — це підвищена міцність, яка дозволяє штукатурці витримувати перепади температури в неопалюваних приміщеннях. 

Декоративна штукатурка

 RustOn — особливий склад покриття дозволяє створювати на стінах ефекти «корозії», «іржі» і «патини» — поверхні, яка «постаріла» природним чином. Cпеціальні металеві пігменти слюди заліза, створюють неймовірні переливи на стінах, допомагають досягти перламутрових, сріблястих відтінків, наповнених глибиною і сяйвом. Декоративний матеріал RustOn ідеально підходить для інтер’єрів в стилі лофт, хай-тек, мінімалізм. Дуже добре підходить для приміщень з жорсткими умовами експлуатації  і  підвищеною вологістю.

Декоративна штукатурка

Visionnaire — акрилова декоративна штуатурка. Буде доречна і в сучасному і в класичному інтер’єрі, яскраво виражений ефект чорніння. Він досягається завдяки технології Novacolor: підпалів мармурової крихти і частинок, що містять графіт.