Giorgio Graesan & Friends

Декоративна штукатурка

Pietra Spaccata (колотий камінь) — вишуканий, креативний, артистичний декор Ваших стін. Дозволяє уявляти і реалізувати Ваші різноманітні ідеї стосовно кольору в прожилках  колотого каменя.  Мармурова плита світлого кольору і сіра прожилка.

Проявляючи творчість і рішучість можна досягти  прожилки різного кольору. Pietra Spaccata —   світ  мистецтва  де можна експериментувати та створювати. 

Декоративна штукатурка

Bamboo — один з ярких декоративних ефектів від компанії Giorgio Graesan & Friends. Стильна фактура з вираженим рельєфом,  яка може підійти як для житлових так і для комерційних приміщень. При бажанні можна змінювати напрямок фактури, комбінувати  різні кольори, підлаштовуючись під стиль Вашого інтер’єра.

Декоративна штукатурка

Pietra Vissuta  (зістарений камінь) — часто використовується в сучасних інтер’єрах в якості акцентної стіни, а також там де фактура стіни відіграє ключову роль в інтер’єрі.

Декоративна штукатурка

Spirito Libero — що в перекладі з італійської мови означає «дух свободи», тобто свободи вибору фінішного ефекту, свободи нанесення, а також злиття декількох кольорів.  

Декоративна штукатурка

Spatula Stuhhi — класична венеціанська штукатурка яка завжди заворожує. Є абсолютно натуральним декоративним матеріалом, забезпечує природний блиск, глибину малюнка і кольору. Цей матеріал завоював безліч шанувальників у всьому світі. Прекрасна колірна гамма дозволяє застосовувати венеціанську штукатурку в приміщеннях різних стилів.