Coverit

Декоративна штукатурка

Dolomite — це натуральна шкукатурка на вапняній основі, в якій присутні невеликі частинки слюди та інших мінералів, що надають поверхні  незвичайний кам’яний ефект. Матеріал Dolomite є екологічно чистим продуктом, володіє дуже високою стійкістю. Дану штукатурку можна  застосовувати в приміщеннях з підвищеною вимогою до стирання. Тонується практично в будь-який колір.

Декоративна штукатурка

Vesuvioце натуральна штукатурка на вапняній основі, за допомогою якої можна досягнути різних рельєфних ефектів з поліруванням. Тонується дана декоративна штукатурка практично в будь-який колір. 

Залежно від бажаного кінцевого результату можна наносити різні фінішні матеріали. За Вашим бажанням можна досягнути металізованого покриття.

Або надати  бажаний відтінок.

Декоративна штукатурка

Duetto — це натуральна штукатурка на вапняній основі, за допомогою якої в залежності від техніки нанесення можна відтворити полірований мармур, ефект бетона. Його можна застосовувати при декорі стель і стін. Тонується дана декоративна штукатурка практично в будь-який колір.

Декоративна штукатурка

Travertino є однією з різновидів традиційних італійських штукатурок для декорування як інтер’єрів, так і фасадів будівель. Якісна вапняна декоративна штукатурка, яка повністю імітує природний камінь “травертин”. Покриття має високий ступінь міцності, практичності, довговічності, а також красивий зовнішній вигляд. Тонується дана декоративна штукатурка  практично  в будь-який колір.