Cebos

Декоративна штукатурка

CeboRustik — декоративна штукатурка на основі гашеного вапна. Основна  відмінність даного виду покриття є яскраво виражена фактура поверхні, за допомогою якої можна створювати глибокі рельєфні малюнки і ефектні фактури. Застосування спеціального лаку CeboBreak дозволяє без будь-яких пристосувань створити ефект розтріскування і старовини. Фактурні штукатурки Cebos Color створені для реалізації фантазій дизайнера і професійного досвіду майстрів в отриманні неповторних інтер’єрів.

Декоративна штукатурка

CeboArt Pozzolano (Cemento) — вапняна декоративна штукатурка для внутрішніх і зовнішніх робіт з додаванням мармурової крихти, яка надає об’єм і фактуру. Створення різних фактур від імітації природного каменя “Травертин” до ефекту бетонних стін. Матеріал паропроникний, протидіє утворенню грибка.

Декоративна штукатурка

CeboStrong — фактурна акрилова штукатурка.  Матеріал паро проникний, володіє високою механічною міцністю, низьким ступенем забруднення.

Ефект Broken   імітує структуру сколеної  поверхні каменя з усіма прожилками і нерівностями, поєднуючи в собі унікальну елегантність і легку брутальність. Декоративний ефект Broken безсумнівно стане родзинкою будь-якого приміщення, надаючи інтер’єру вишуканість і неповторну атмосферу.

Декоративна штукатурка

CeboIdea — досить міцна, миюча, акрилова декоративна паста для створення рельєфних покриттів, для внутрішніх робіт, ефект “під дерево”  Ефект Barkode  часто використовується при оформленні інтер’єрів житлових приміщень або офісів в сучасному стилі хай-тек. А висока якість продукції і зносостійкість дає можливість застосовувати цей ефект навіть в приміщеннях з підвищеними експлуатаційними вимогами.