Cebos

Декоративна штукатурка

CeboRustik декоративна штукатурка на основі гашеного вапна. Основна  відмінність даного виду покриття є яскраво виражена фактура поверхні, за допомогою якої можна створювати глибокі рельєфні малюнки і ефектні фактури. Застосування спеціального лаку CeboBreak дозволяє без будь-яких пристосувань створити ефект розтріскування і старовини. Фактурні штукатурки Cebos Color створені для реалізації фантазій дизайнера і професійного досвіду майстрів в отриманні неповторних інтер’єрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Декоративна штукатурка

CeboArt Pozzolano (Cemento) вапняна декоративна штукатурка для внутрішніх і зовнішніх робіт з додаванням мармурової крихти, яка надає об’єм і фактуру. Створення різних фактур від імітації природного каменя “Травертин” до ефекту бетонних стін. Матеріал паро проникний, протидіє утворенню грибка.

 

 

 

 

 

 

Декоративна штукатурка

CeboStrong  фактурна акрилова штукатурка.  Матеріал паро проникний, володіє високою механічною міцністю, низьким ступенем забруднення.

Ефект Broken   імітує структуру сколеної  поверхні каменя з усіма прожилками і нерівностями, поєднуючи в собі унікальну елегантність і легку брутальність. Декоративний ефект Broken безсумнівно стане родзинкою будь-якого приміщення, надаючи інтер’єру вишуканість і неповторну атмосферу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Декоративна штукатурка

CeboIdea досить міцна, миюча, акрилова декоративна паста для створення рельєфних покриттів, для внутрішніх робіт, ефект “під дерево”  Ефект Barkode  часто використовується при оформленні інтер’єрів житлових приміщень або офісів в сучасному стилі хай-тек. А висока якість продукції і зносостійкість дає можливість застосовувати цей ефект навіть в приміщеннях з підвищеними експлуатаційними вимогами.