Giorgio Graesan & Friends

 

 

 

 

 Компанія Giorgio Graesan & Friends – є лідером ринку декоративних матеріалів для інтер’єрів і пропонує, як традиційні декоративні штукатурки так і тонкошарові матеріали, які застосовуються в будь-яких інтер’єрах.

 Філософія Giorgio Graesan, власника і головного ідеолога компанії полягає в тому, що компанія Giorgio Graesan & Friends не тільки продає декоративні матеріали, венеціанську штукатурку, фарби та інші декоративні штукатурки, а дарує своїм клієнтам і прихильникам радість та позитивні емоції, які вони отримують від використання декоративних матеріалів, а також їх нанесення.

 Декоративні штукатурки від компанії Giorgio Graesan & Friends — це оздоблювальні матеріали, що дозволяють створювати безмежну кількість фінішних ефектів з можливістю подальшої трансформації зовнішнього вигляду поверхні.  Є абсолютно натуральним матеріалом до складу якого входять тільки натуральні компоненти: глина, мармуровий пил та інші натуральні компоненти в якості в’яжучого. Не містить розчинників, а кількість акрилових частинок в його складі не перевищує 1,5%. Декоративна штукатурка є антибактеріальним і анти алергенним оздоблювальним матеріалом, який може застосовуватися в різного роду житлових та  комерційних приміщеннях, а також медичних установах. «Ідіть за своїм інстинктом» і Ви створите неповторний декор стін з компанією Giorgio Graesan & Friends.