Candis

 Декоративна фарба

Vintage декоративна акрилова фарба, з силіконовими вкрапленнями. Містить невелику кількість мікропігментів, які надають м’який шовковистий блиск — ледь вловимий «ефект перлів». Декоративна фарба VINTAGE відрізняється дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації. Така декоративна фарба підійде для інтер’єрів, виконаних в сучасному або витриманому класичному стилі.

Декоративна фарба

Iridescenteдекоративна акрилова фарба, з силіконовими вкрапленнями. Кольоровий фон задає основну тональність стін, а перламутрові пігменти додають гру відтінків в місцях, куди падає направлене світло. Білі частинки, присутні в цій декоративній фарбі, створюють на поверхні легкі перисті хмарки.                            Завдяки цим властивостям декоративна фарба IRIDESCENTE може застосовуватись де завгодно — з її допомогою реалізується будь-яка ідея в оздобленні інтер’єру

Декоративна фарба

Декоративна фарба Nylum дозволяє створити на стінах ефект зрізу природного каменю. При цьому, як і в природному камені, можна створити ефект контрастних і яскраво виражених прожилок, або навпаки — плавний перехід від одного відтінку до іншого.

Декоративна фарба

Perlescente — декоративна фарба на акриловій основі, з силіконовими вкрапленнями в тон фону. Унікальна властивість цієї декоративної фарби — це присутність перламутрових добавок, які при попаданні спрямованого світла змушують фарбу змінювати тон, подібно до хамелеона. Декоративна фарба PERLESCENTE володіє всіма основними якостями продукції компанії CANDIS: екологічністю, відмінною зносостійкістю і стійкістю до вицвітання. Декоративна фарба PERLESCENTE дозволить Вам наповнити простір Вашого будинку райдужною грою кольорів. 

Декоративна фарба

Hoblio декоративна фарба з перламутром та дрібно гранульованого  кварцу, які дозволяють імітувати ефект пустельних дюн. Вона була розроблена, щоб надати стінам Вашого будинку привабливий зовнішній вигляду. Декоративне покриття HOBLIO поєднує в собі вишукану красу з високими експлуатаційними характеристиками, що дозволить зберігати охайність стін протягом багатьох років. 

Декоративна фарба

Metalvel — декоративна фарба, що має гладкий перламутровий відтінок і піщану основу.  Покриття  Metalvel має водну основу, не має неприємного запаху, легко очищається, зберігає первісний колір на довгі роки.

Декоративна фарба

Elisir декоративна фарба на акриловій основі, з дрібним кварцем і легким перламутром.  Декоративне оздоблення  було створене, щоб надати можливість прикрасити стіни, з надзвичайною  легкістю за короткий час отримуючи декоративний результат з високою естетичною цінністю.