Antica Signoria

Декоративна  фарба

Chic – металізована фарба, яка  містить кварцовий пісок дрібної фракції, який надає благородний блиск і легку шорсткість. Ефект «Піщаної розсипи» створює приємне і привабливе середовище для класичного або сучасного дизайну. Витончений декоративний ефект матеріалу CHIC нікого не залишить байдужим. 

Декоративна  фарба

Tresor — металізована фарба, яка  містить кварцевий пісок дрібної фракції. Це ексклюзивне покриття з ефектом хамелеона, яке надає поверхні ексклюзивний дизайн і неповторний ефект. Колір змінюється і «грає» в залежності від кута огляду, типу і розташування джерела світла. Декоративна штукатурка Tresor найбільш вдало виглядає з точковим освітленням.

 Декоративне оздоблення

Spaccante — крекінг лак, що дозволяє отримати античний ефект, завдяки утворенню тріщин, розташованих в неорганізованому порядку на поверхні. Тріщини утворюються в процесі висихання.

Декоративна  фарба

Damascato Nuage — декоративний матеріал на акриловій основі з спеціальними  добавками, які створюють делікатний хмарний ефект. Покриття характеризується хорошою паропроникністю, високою стійкістю до тертя, гарно миється. 

Декоративна  фарба

Chiffonдекоративне покриття для  інтер’єрів з ефектом шовку.  Декоративне оздоблення Chiffon має явно виражений перелив, що дозволяє вигідно підкреслити ексклюзивність приміщення або зробити акцент на певній зоні.