Cebos

cebos

 

 

 

 

 

 Заснована в 1997 році компанія Cebos Color, на сьогоднішній день є однією з провідних та визнаних у всьому світі компаній, яка має налагоджене виробництво декоративних, оздоблювальних матеріалів, які насправді можна назвати “мальовничими прикрасами” для стін.

 Стратегія компанії Cebos Color базується на виробництві матеріалів, які не містять розчинників, не створюють шкідливого впливу на здоров`я людей та навколишнє середовище.

Компанія використовує передові технології, котрі забезпечують автоматизоване виробництво декоративних матеріалів і у той же час сприяє збереженню навколишнього середовища.

 Дослідження, інновації, екологія — сильні сторони компанії Cebos Color. Компанія здатна задовольнити потреби споживача, пропонуючи широкий асортимент продукції. Безперервний розвиток, повага до традицій та культурної спадщини дозволяє продукції Cebos Color здійснити неможливе, пропонуючи інноваційні рішення, які містять в собі творчий підхід, естетичну насолоду, практичність і здатність відповідати найвищим стандартам якості.